Доставка питної води в пляшках

Доставка бутильованої води — бізнес, що не вимагає істотних вкладень. Для його організації необхідно знайти підходящого дилера, орендувати складське приміщення і зайнятися пошуком клієнтів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цільова аудиторія підприємця — початківця- державні установи, офіси, великі торгові центри, домогосподарства.

Розповісти про послуги компанії допоможе реклама на всіх можливих носіях. Вдамося до допомоги комунікабельних менеджерів, які зможуть відрекламувати вас і домогтися бажаного результату. Для того щоб приймати замовлення, не обійтися без особистого офісу, обладнаного комп’ютерами і телефонами, і адміністратора (диспетчера).

Для доставки води знадобиться транспорт, тому слід подбати про наявність хоча б невеликого автопарку і найняти кваліфікованих водіїв. Для оперативного підвезення великих обсягів продукції ідеально підійдуть компактні «Газелі».

Початковий капітал складе близько 500 000 рублів. Середньомісячний дохід від продажу — 120 000 рублів. Необхідно враховувати постійні витрати на оренду і зарплату персоналу. З урахуванням всіх податкових вирахувань, чистий прибуток в місяць складе не менше 30 000 рублів, і це тільки за умови реалізації 5 тонн води в тиждень.

Share your thoughts