Доставка піци роботом: Інноваційні ідеї

Нова бізнес-ідея проходить випробування в невеликому містечку австралійському Квінсленд. Її автором стали власники компанії domino’s, відомі своїм новаторським підходом до роботи. Вони замовили у відомого конструкторського бюро Marathon Targtets розробку і виробництво технологічної новинки — «автономного робота, доставного» або, говорячи простою мовою, робота, займається доставкою піци.

Новий співробітник компанії по доставці продукції на будинок, названий ім’ям DRU, по суті являє собою невеликий автомобіль-безпілотник, здатний вміщати в себе тільки міні-пасажира — піцу.

Взагалі, цей бренд давно дивує своїх клієнтів оригінальністю. Це вони першими придумали створити своєрідні печі на колесах, які дозволяють готувати піцу безпосередньо в автомобілі під час стояння в пробці.

Тепер же проводиться новий експеримент, в якому наземна безпілотна машинка розвозить піцу по заданих адресах.

Звичайно, подібна новинка може бути затребуваною і інвестиції тільки в невеликих населених пунктах з досить високим рівнем життя населення, так як у величезних брудних мегаполісах товар навряд чи доїде до замовника, будучи перехопленим яким-небудь наркоманом чи бомжем. Тим не менш, впровадженням подібного проекту компанія знову змусила говорити про себе, і такий піар-хід дозволив отримати велику кількість нових клієнтів.

Поділіться своєю думкою