доставка піци на каное

Про мережі піцерій під назвою domino’s вже знають буквально в усьому світі. Компанія прославилася не тільки цікавою рецептурою своїх страв, але і унікальними способами доставки замовлень клієнтам. Зокрема, зовсім нещодавно в англійському містечку Мейдстон була представлена нова і оригінальна послуга: працівники закладів громадського харчування тепер доставляють замовлену їжу за допомогою каное.

Для втілення ідеї в життя компанія закупила спеціалізовані водонепроникні сумки, які надійно захистять замовлену їжу на той випадок, якщо вона випаде з човна. Подбали у фірмі і про власних співробітників: кур’єри працюють у зручних гідрокостюмах, а також перед виїздом (точніше, запливом) надягають рятувальні жилети.

Перший експеримент з доставки піци на каное провели на річці Луз, в графстві Кент.

Одна з клієнток domino’s проживає в заміському будиночку, оточеному водою. Дістатися до неї неможливо ні одним наземним транспортним засобом. Співробітники компанії вирішили виправити несправедливість і допомогти жінці скористатися «благами цивілізації».

Нагадаємо, що раніше domino’s вже здійснювали доставку своєї продукції незвичайними способами: автобусом, поїздом і навіть за допомогою роботів-дронов. Тепер же фірма успішно освоїла і водне середовище.

Поділіться своєю думкою