Доставка новорічних ялинок

Передноворічна метушня вносить суттєві корективи в звичний ритм життя людей і відкриває широкі можливості для бізнесменів-початківців. Бізнес на ялинках у Новий рік роблять дуже багато, але більшість їх просто продає, не надаючи ніяких додаткових послуг. А адже донести зимовий деревце до будинку зачату буває складніше, ніж вибрати його і заплатити гроші продавцю. Звідси висновок: якщо включити кмітливість, то в сезон можна заробити непогані гроші, пропонуючи всім бажаючим скористатися послугою доставки ялинки на будинок.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект підходить тим, у кого у власності є просторе авто начебто вітчизняної «Газелі». Суть ідеї полягає в тому, щоб вибрати місце біля одного з самих затребуваних ялинкових базарів у місті, зручно влаштуватися на імпровізованій стоянці, приклеїти до автомобіля оголошення значних розмірів з пропозицією зразок «Доставлю ялинку до хати» і чекати перших клієнтів.

Ідея працює, перевірено практикою. Але дуже важливо налагодити контакт з продавцями ялинок, щоб ті ненав’язливо разом зі своїм товаром радили вашу послугу. Звичайно, в цьому випадку, найімовірніше, доведеться ділитися прибутком, але відсоток буде мінімальним.

Share your thoughts