Доставка ключів

Кожен з нас хоча б раз у житті стикався з такою неприємною ситуацією, як втрата ключів від квартири, машини або чогось ще. Добре, якщо запасний примірник під рукою. А що робити, якщо його немає? Панікувати? Американська компанія NewYourKey пропонує більш дієве вирішення проблеми. Заповзятливі зарубіжні стартапери організували сервіс доставки ключів до клієнта.

Працює це наступним чином: за замовленням клієнта співробітники компанії роблять копію з його ключів і відправляють їх в спеціальне сховище. При цьому створюється клієнтський профайл з зазначенням ідентифікаційних даних. Новатори стверджують, що можна не переживати за збереження власності: свою точну адресу клієнти не залишають. В базі фірми зберігається тільки адресу їх електронної пошти, фото, пароль і персональний код.

Абонентська плата за надання послуги зберігання ключів становить 30 доларів. Плюс, 20 доларів потрібно буде заплатити за кожен виклик кур’єра. Послуга вже користується небувалим попитом в американців. Можна не сумніватися, що російські забудькуватого теж із задоволенням скористається таким зручним і корисним сервісом!

Поділіться своєю думкою