Доставка готелю до місця призначення

Зарубіжні фірми придумали як розширити клієнтську аудиторію, надаючи унікальну послугу доставки номери готелю до місця призначення, визначеного клієнтом.

Мобільні готелю існують досить давно. Але зазвичай місця їх дислокації строго визначені спочатку. Пропозиція доставити міні-хостел прямо до клієнта унікальне і не має аналогів, тому дуже популярно. Особливо послуга затребувана у людей, що віддають перевагу комфортний, але відокремлений туризм далеко від шуму і суєти. Британська компанія Whitbread проаналізувала стан туристичної галузі. Фахівці зважили всі «за і проти» і вирішили ризикнути. Ризик виявився виправданим: доставку готелів замовляють не рідше, ніж роблять броні номерів в стаціонарних готелях!

Пересувний готельний номер називається Scandic To Go. Його площа становить 20 кв. м. Всередині капсули з полікарбонату є все необхідне: ліжко, душова кабіна і навіть тераса-балкон. Ось така цікава і комфортна заміна звичної туристичному наметі!

Вперше мобільний готель на замовлення з’явився на території Швеції, але дуже скоро тренд перейняли і в інших європейських державах. Вартість оренди кімнати встановилася на рівні 350 доларів. У Росії аналогів поки немає (якщо, звичайно, не вважати будівельні вагончики на будмайданчиках!). Але немає ніяких сумнівів в тому, що послуга буде користуватися великим попитом!

Поділіться своєю думкою