Допомога в освоєнні соціальних мереж

Соцмережі давно стали невід’ємною частиною нашого життя. Спілкуються з віртуальними друзями в інтернеті сьогодні всі, від мала до велика. Але якщо молодь досить швидко освоює новинки, то старшому поколінню буває складно освоїтися. Пропонуючи всім нужденним осягнути новий спосіб комунікації, можна побудувати прибутковий бізнес.

Перспективність проекту на своїй практиці перевірило американське агентство Digital Brand Expressions, співробітники якого не тільки вчать приватних клієнтів премудростям соціальних мереж, але і надають великим компаніям докладні консультації з просування їх бренду за допомогою груп і спільнот.

Заплативши близько 90 доларів, простий користувач інтернету зможе створити власні сторінки в кількох соціальних мережах, наповнити їх відповідним контентом і освоїти весь наявний функціонал. Перед цим Digital Brand Expressions надає анкету, щоб точно знати індивідуальні потреби і побажання клієнта.

Сервіс виявився дуже затребуваним, тому російським підприємцям-початківцям слід звернути на такий формат розвитку бізнесу пильну увагу.

Поділіться своєю думкою