Допомога батькам в режимі онлайн

Як відомо, молодим мамам і татам буває досить складно самим справлятися з усіма домашніми справами, встигати працювати і одночасно виконувати батьківські обов’язки по відношенню до власних малюкам. Якщо помічників не є, про відпочинок взагалі не може йти і мови. Позбавити зневірених батьків від багатьох проблем і «подарувати» їм додаткову пару рук пропонує унікальний інтернет-ресурс під назвою Mummy PA.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект виявився не тільки паличкою-виручалочкою для людей, а й прибутковою бізнес-ідеєю. Співробітники онлайн-компанії пропонують найрізноманітніші послуги — від купівлі подарунків на свята, доставки квітів, організації туристичних поїздок до планування сімейного бюджету, придбання продуктів харчування і т. д. За допомогою цього сервісу молоді мами мають можливість вивільнити час для інших справ, себе і діток.

Працює Mummy PA наступним чином: кожен клієнт, що зареєструвався на ресурсі, отримує власного менеджера, який надає всіляку допомогу у вирішенні насущних проблем. Ставити завдання перед співробітником сайту користувачі можуть через Інтернет, по телефону, факсом і т. д., тобто особисто зустрічатися з ним немає необхідності.

Оплата послуг погодинна. Скориставшись допомогою менеджера 8 годин на місяць, необхідно заплатити близько 300 фунтів. Кожен подальша година його роботи оцінюється в 35 фунтів.

За кілька місяців існування проект зумів привернути увагу величезної кількості інтернет-користувачів. Ділові і зайняті батьки по достоїнству оцінили всі переваги такого сервісу, і його клієнтська база зростала день від дня.

Share your thoughts