Домашнє взуття для собак

Усім власникам собак знайоме почуття роздратування і досаду від буквально витає в повітрі і налипающей на всіх поверхнях вовни домашнього улюбленця. А скільки сил і часу йде на прибирання ненависного вовняного покриву! Хоча б частково вирішити проблему собаківників і значно полегшити їм життя вирішила компанія «Prank Pack». Співробітники фірми створили унікальний на сьогоднішній день продукт — кімнатну взуття для собак під назвою Pet Sweep.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Домашні тапочки для чотириногих друзів виготовлені із спеціального матеріалу, що збирає на себе шерсть. Тобто собачі лапи, одягнені в безрозмірну, легку і зручну взуття, моментально перетворюються на чотири спритні швабри. Пес в тапках носиться по всьому будинку і потроху збирає з підлогового покриття, будь то лінолеум, ламінат або паркет, власний волосся. Чи це не щастя для господарів волохатих вихованців!

До речі, розробники виробів відразу роблять застереження на те, що з чисткою килимових і тканинних покриттів тапки-швабри справляються не дуже добре. Але цей факт — прекрасний привід для заповзятливих бізнесменів-початківців подумати про вдосконалення собачої взуття і створенні власної, більш дієвою продукції!

Share your thoughts