Домашнє виробництво візитниць

Без візитних карток наше життя вже неможливо уявити. Ці, без сумніву, корисні аксесуари, які накопичуються, часом цілими купами, необхідно десь зберігати. Для цієї мети і були придумані візитниці, на виготовленні яких можна побудувати прибутковий бізнес навіть в домашніх умовах.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, в магазинах можна знайти широке розмаїття подібних товарів, але якісні вироби коштують недешево, а бюджетні довговічністю не відрізняються. Запропонувавши цільової аудиторії добротний продукт за доступною вартості, можна легко обійти конкурентів.

Вкладення на початковому етапі не будуть занадто високими. Потрібно закупити матеріали — картон, замінник шкіри, різні тканини, фурнітуру, пластик, склеювальні склади, нитки, а також інструменти — невелику швейну машинку, розкрійні ножі і т. д.

Дизайн візитниць може бути найрізноманітнішим. Включайте фантазію і дійте! Створіть кілька пробних примірників, викладіть їх фото на власному інтернет-ресурсі і проведіть рекламну кампанію. Відмінним засобом просування таких виробів є «сарафанне радіо». Побачивши симпатичний аксесуар у вас в руках, знайомі і друзі обов’язково поцікавляться його походженням і, можливо, захочуть дістати аналогічний виріб. Одні задоволені клієнти створюють ланцюжок з інших.

Також можна шукати замовників серед великих компаній. Сходіть в офіси, розкажіть про свою послугу адміністрації. Як варіант, можна запропонувати виготовлення візитниць на замовлення з логотипом конкретної фірми. У цьому випадку дизайн розробляється індивідуально, і коштує така робота дорожче.

З часом, коли бізнес піде в гору, можна найняти помічників і розширити асортимент, виготовляючи ключниці, портсигари, портмоне і т. д.

Share your thoughts