Домашня випічка за передплатою

Бізнес «за підпискою» сьогодні стає неймовірно затребуваним. Не оминула така бізнес-ідея і кулінарну сферу. Наприклад, лондонська компанія під назвою Le Dolci пропонує всім бажаючим підписатися на їх унікальну послугу — доставку домашньої випічки.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Цікаво, що невелика пекарня Le Dolci з’явилася на просторах Лондона зовсім недавно. Зрозумівши, що конкуренція дуже висока, її власники стали шукати унікальне рішення для залучення цільової аудиторії. І знайшли! Смачні домашні тістечка, торти, кекси, вафлі, печиво тепер доставляються до покупців рівно 1 раз на тиждень — по п’ятницях. Клієнту компанії достатньо оформити підписку!

Вартість послуги коливається в діапазоні від 14 до 30 доларів. Ціна залежить від кількості та виду продукції, що входить в набір. Мінімальний комплект містить 6 позицій товару, максимальний — 14 позицій.

Клієнтська база пекарні розрослася до неймовірних масштабів всього за пару місяців. Їх послугами користуються не тільки індивідуальні, але і корпоративні клієнти. Виявилося, власників великих компаній, бажаючих порадувати своїх працівників і заохотити за сумлінну працю ласощами раз в тиждень, дуже багато. Можна не сумніватися, що такий бізнес буде мати успіх і в Росії. Головне — пропонувати споживачеві якісний і смачний продукт!

Share your thoughts