Домашній майстер-клас; Інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї; ідеї у сфері сервісу

Ця молода, але дуже перспективна бізнес-ідея виникла в Каліфорнії. Команда активних молодих людей пропонує свої послуги різним торговим точкам, які продають побутову техніку та електрообладнання.

Ідея полягає в тому, щоб виїжджати додому до клієнтів магазину, тільки що купив який-небудь товар — від мікрохвильової печі до смартфона або комп’ютера, і навчити новоспеченого власника техніки азам роботи з обладнанням.

Учасники проекту допомагають розпакувати покупку, встановити, налаштувати і наочно демонструють клієнтам весь функціонал придбаного ними товару.

Результат: клієнти позбавлені від необхідності самостійно осягати всі нюанси роботи приладів, вони лише сповна насолоджуються користю від нового придбання.

Живий консультант — краща заміна інструкцій і інфографіці

Проект виявився більш ніж успішним. Послуги «живих консультантів на дому» вкрай затребувані великими брендами і магазинами побутової техніки. Торгові точки з задоволенням співпрацюють з консультирующими фрілансерами, так як кількість їх клієнтів неухильно зростає.

Консультанти позбавляють покупців магазинів від необхідності довго і нервово адаптуватися до купленого ними гаджету. Задоволені клієнти отримують тільки задоволення від покупки і відчувають бажання як можна швидше обзавестися великою кількістю корисної техніки для власного будинку.

Вгадайте, який магазин вони вибирають у 90% зі 100%? Звичайно ж, той самий, в якому «кваліфіковані фахівці» допомогли так швидко і, головне, безкоштовно адаптуватися до купленої новинці в домашніх умовах.

Вигода продавців очевидна. Віддаючи частину прибутку команді консультантів, у підсумку вони отримують набагато більше, перетворюючи звичайних покупців у своїх постійних клієнтів.

Лікнеп по роботі з новою технікою триває близько години. За цей нетривалий час володар технічної новинки не тільки здобуває навички роботи з технікою, але і відточує їх практично до досконалості. Адже ніяка паперова інструкція і навіть інфографіка (інструктаж в картинках) не замінять живого фахівця, здатного відповісти на всі питання й розкласти все буквально «по поличках».

Поділіться своєю думкою