Домашні завдання для школярів

Заробіток на написанні курсових і дипломних робіт існує вже багато років. Такі послуги коштують досить дорого. Можна трохи змінити ідею, і запропонувати подібний тип обслуговування школярам за подібною ціною і на постійній основі.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Відомо, що для багатьох учнів шкіл виконання домашніх завдань становить велику проблему. Особливо від цього страждають старшокласники, яким жах як не хочеться сидіти над підручниками в той час, коли можна провести цей час більш цікаво. Так ось, за помірну плату в 100-500 рублів можна запропонувати цієї цільової аудиторії виконувати їх д/з.

Хтось скаже, що сьогодні є решебники. Але подібного роду література містить безліч помилок. Тому бездумне списування з такої книжки-помічника — це завжди лотерея.

Якщо ви володієте достатніми знання з будь-якого шкільного предмету, то ваші послуги будуть затребувані набагато більше, ніж решебники. І цей проект можна реалізувати без вкладень. Достатньо запропонувати послуги кільком знайомим. Якщо виконання домашньої роботи буде якісним, то «сарафанне радіо» зробить свою справу, і від клієнтів не буде відбою.

Впевнені, що такий «сервіс» зацікавить не тільки школярів, але й їх батьків. Розвитку бізнесу допоможе Інтернет. Створивши власну групу в соціальних мережах, можна залучити більшу кількість клієнтів. Всесвітня павутина дозволить приймати замовлення з усіх куточків країни.

Share your thoughts