Догляд за домашніми улюбленцями

Дивно, але власну прибуткову справу можна організувати, зовсім не маючи стартового капіталу. Великою популярністю сьогодні у всьому світі користуються послуги «няньки для тварин».

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Люди, які люблять багато подорожувати або часто відлучаються з будинку по роботі, не мають можливості самостійно доглядати за домашніми улюбленцями в належній мірі. Пухнасті й не дуже улюбленці стають справжніми членами родини, і вони роблять все можливе, щоб тварина існувало в комфортних умовах і уникало стресу у зв’язку зі зміною обстановки. У таких випадках потрібні послуги няньки.

Головні «клієнти» бізнесмена — початківця- це представники котячих і собачих. Але потрібно розуміти, що бувають і більш екзотичні варіанти. Наприклад, поросята, папуги, ігуани, хом’ячки і навіть пітони. Основний час зайнятості присмотрщика за домашніми улюбленцями — це ранок і вечір. Підопічних треба вигуляти, забезпечити їм доступ до свіжого корму і води, в деяких випадках і пограти. В цілому, весь процес займе не більше години.

Багато людей, звертаючись до послуг зооняни, просять залишатися в їх житло і в нічний час. Тобто ви будете доглядати не тільки за живністю, але і за будинком, а це вже додаткова плата.

Для успішного старту необхідно вивчити фізіологічні та психологічні особливості «братів наших менших», мати достатні знання з області зоології. Знайшовши перших клієнтів, важливо показати себе з кращої сторони, тоді «сарафанне радіо» зробить свою справу, і вам навіть не доведеться витрачатися на рекламу — бажаючі звернутися до вас будуть знаходитися самі собою.

Share your thoughts