Додаток: зарплата для фрілансера: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Всі ті, хто займається яким-небудь видом фріланса, відмінно знають, що подібна робота не приносить стабільних заробітків. Тобто 1 місяць у вас може бути густо, а інший — порожньо.

Саме для таких людей і було розроблено програму під назвою Even app. Цей додаток прив’язується до вашого банківського рахунку. Потім Even app автоматично вираховує ваш середньомісячний заробіток, і кожен місяць ви можете знімати зі свого рахунку рівно на цю суму. Заробили більше? Різниця йде в запас. Заробили менше? Отримуєте автоматичну добавку з суми заблокованих раніше коштів. Також за допомогою програми можна скористатися послугою безвідсоткової позики. Додаток завантажується на звичайний смартфон.

Зрозуміло, ви можете мати та інші доходи, а також банківські рахунки, які додаток контролювати не зможе. Але як показує практика, у більшості фрілансерів є тільки 1 рахунок. Мільйони з допомогою новинки ви, звичайно, не відкладіть, але і зовсім без засобів до існування у «порожньому» місяці не залишитеся.

Коштує послуга 12$ в місяць. Зрозуміло, ви можете вести домашню бухгалтерію самостійно і просто відкладати гроші на чорний день. Однак робити це можуть далеко не всі.

Поділіться своєю думкою