Додаток попередить про зіпсованої їжі

Часто затовариваетесь на тиждень, а потім забуваєте з’їсти придбані продукти? Викидаєте багато їжі на смітник? Тоді вам обов’язково варто встановити на ваш смартфон новий додаток під назвою FoodKeeper. Використовувати його досить просто. Досить, прийшовши з супермаркету внести в базу список куплених продуктів.

Далі, при наближенні терміну придатності продукту, програма повідомить вас про те, що пора з’їсти його або ж — викинути. Також система може дати користувачеві безліч корисних порад про те, як краще зберігати і готувати ті або інші продукти.

FoodKeeper сподобається користувачам, які не бажають тримати в голові зайву інформацію, а також — тим, хто не має належного досвіду у веденні господарства.

Система автоматично попередить вас про те, що термін придатності купленої їжі пройшов від вживання її в їжу варто відмовитися.

Примітно, що використання вищеописаного програми дозволить уникнути скупчення їжі, яка непридатна в їжу. А між тим подібне явище часто має місце в холодильниках молодих пар і самотніх людей, які іноді забувають про те, що купували ті чи інші продукти взагалі, або, накупивши купу їжі, благополучно харчуються на вулиці.

Поділіться своєю думкою