Додаток для зберігання особистих речей: іноземні ідеї

У Сан-Франциско почала функціонувати нова площадка для зберігання різних речей особистого користування, яка працює через мобільний додаток. Новий сервіс під назвою Omni дає можливість будь-якому охочому здати на зберігання компанії будь мотлох, мешающийся в будинку, але який і викинути шкода. В першу чергу, це предмети сезонного користування, які займають занадто багато простору в той час, поки не експлуатуються. Це можуть бути велосипеди, лижі і навіть сезонний одяг.

Якщо городянин зрозумів, що йому потрібно звільнити місце в квартирі, він просто звертається до додатка Omni. За першим покликом приїжджає спеціальний працівник і забирає мешающийся в будинку предмет на склад. Перед складуванням річ фотографують, а знімок вносять в каталог програми. У будь-який момент клієнт може знайти свій предмет в каталозі і повернути його назад.

Вартість зберігання речей невисока, але вона залежить від габаритів предмета. Ціни на послуги починаються від 50 центів на місяць і закінчуються 7,5 доларами.

Ще співробітники організації можуть стягувати додаткову плату за швидкісну доставку речі. Якщо, наприклад, велосипед клієнту потрібен в день звернення, то доведеться заплатити в районі 5 доларів.

Поділіться своєю думкою