додаток для замовлення їжі в ресторанах

При сучасному темпі життя люди намагаються економити кожну хвилину свого часу. Одна з проблем, з якою стикаються багато — це можливість швидко перекусити в кафе або ресторані в обід або під час ділової зустрічі. Однак з-за великих черг і довгого очікування приготування страв існує ризик не укладетеся за часом.

Розробники Food Berry придумали, як вирішити дану проблему і створили додаток для користувачів IOS і Android, що дозволяє заздалегідь замовити їжу з меню улюбленого ресторану і відразу ж її оплатити.

Використовуючи цей додаток можна стежити в режимі онлайн скільки хвилин залишилося до моменту готовності замовлення, а також приїхати в обраний ресторан і отримати вже приготовлені страви без довгого очікування. Крім того, завдяки додатку можна замовити їжу з собою.

Всім ресторанам, з яким укладено партнерську угоду, видається планшет, де встановлена версія програми Food Berry для ресторанів. Менеджер відстежує надходять замовлення, а також надсилає клієнту повідомлення, якщо приготування страв трохи затримується.

Для зручності користувачів в додатку існує перелік ресторанів та кафе за меню і фотографіями страв. Ще однією перевагою є GPS-карта, що дозволяє знайти заклад поруч з офісом або будинком.

Поділіться своєю думкою