Додаток для студентського життя: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні

А ви знаєте, що вже більше 400 тисяч студентів з трьох країн світу вже зареєстровані в додатку Check i’m Here? Але для початку, трохи про те, що ж це таке.

Новинка дозволяє викладачам вищих навчальних закладів відслідковувати, які саме заходи найчастіше відвідують студенти, а які користуються найменшою популярністю. До фіксованих таким чином заходів належать різноманітні лекції, семінари, концерти для студентів і т. д.

За допомогою програми студенти можуть записуватися на всі їхні заходи і зустрічі.

При відвідуванні лекції або семінару організатори заходу звірять дані, зазначені в студентському квитку відвідувача з тими, що були вказані ним при реєстрації. Дана перевірка проводиться за допомогою зчитувача фізичного типу.

Check i’m Here дозволить викладачам та керівництву Внз залучати більше студентів до участі в заходах та студентського життя в цілому. Також аналіз зібраних таким чином даних дозволить вибрати актуальну тему для лекції, семінари і т. д.

До речі, даний проект вже привернув увагу інвесторів і нещодавно у нього були інвестовані нові засоби для активного подальшого розвитку.

Поділіться своєю думкою