Додаток для складання тижневого меню

Бюджет багатьох людей дуже страждає від того, що вони не вміють планувати свої витрати. Як показує практика, більша частина сімейних грошей іде на купівлю продуктів харчування. Стихійні набіги на продуктові магазини загрожують «дірою» в гаманцях, тому всі покупки необхідно планувати заздалегідь, а для цього слід скласти меню. Для тих, хто відчуває труднощі з продумуванням сніданків, обідів і вечерь, було створено спеціальний додаток, за допомогою якого можна дуже оперативно скласти меню на 7 днів вперед.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сервіс під назвою Gatheredtable («зібратися за столом») вперше з’явився на території США, але вже встиг підкорити деякі європейські країни. Унікальне додаток дозволяють створювати не просто різноманітне, але і «розумне» меню, в яке входять корисні для здоров’я речовини. Gatheredtable — справжній порятунок для тих, хто давно мріє харчуватися правильно, але не зовсім розуміє, як це можна зробити.

Для того щоб активувати сервіс, потрібно завантажити додаток на свій смартфон, зареєструватися на спеціальному порталі, і пройти анкетування на тему смакових уподобань. Gatheredtable проаналізує отримані дані і, виходячи з цього, складе план тижневого харчування. Потрібно відзначити, що додаток розпитує не тільки про продукти, які любить користувач, але і цікавиться про смаки членів його сім’ї, якщо такі є, а також збирає відомості про захворювання, в тому числі про алергії. В результаті меню виходить збалансованим, правильним і ідеально підходить для конкретної людини або цілої родини.

На території Росії аналогів сервісу поки не є. Можливо, настав час активізуватися починаючим підприємцям і швидше зайняти порожню нішу?

Share your thoughts