Додаток для пластикових відходів: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

Мільйони людей в країнах покладаються на збір пластикових відходів в якості основного джерела доходу. При цьому вони отримують лише 5% від прибутку галузі. Ігнорування значення утилізації пластмасових відходів призводить до забруднення навколишнього середовища. Окремі регіони нашої планети буквально потопають в пластиці. Характерним для них є і катастрофічний рівень безробіття. Саме тому найбідніші верстви населення цих країн знаходять для себе джерело доходів у зборі подібних відходів. Їх праця неможливо переоцінити — вони є чистильниками міст, які без їх зусиль потонули в пластиці.

Канадський стартап Plastics for Change поставив перед собою мету змінити ситуацію. Його фахівці планують з’єднати безпосередньо збирачів відходів з їх переробниками, ліквідувавши таким чином величезну ланцюг посередників, у чиї кишені йшла левова частина доходів, яка зараз піде безпосередньо чистильників. Допомогти цьому покликані сучасні мобільні технології, за допомогою яких планується збудувати справедливу систему торгівлі пластиковими відходами. У податківців з’явиться можливість реалізувати зібраний утиль за ринковими цінами, що послужить збільшенню їх доходів.

Так стартап Plastics for Change сприяє не тільки вирішенню екологічних проблем, але й вносить свою лепту в боротьбу з бідністю, стимулюючи зменшення безробіття.

Поділіться своєю думкою