Додаток для організації флешмобів

Генератор нової бізнес-ідеї — молодий чоловік з Росії Олександр Кравець. Він створив унікальний сервіс, що дозволяє швидко організувати будь-який захід в стилі флешмоб, а також самому взяти участь у подібному челленджері.

Треба сказати, що бізнес-план розвивався і розроблявся досить довго. Протягом 8 місяців вдалося запрограмований більш або менш прийнятний варіант задуманого програми. Правда, ресурс відразу ж став популярним у користувачів. Відвідувачі майданчика з азартом почали створювати власні флешмоби, при цьому приємно спілкуватися та заводити нові знайомства.

Протестувавши додаток на IOS-версії, розробники переключилися на Android, і незабаром створили новинку, яка стала дуже популярною в Google Play.

Чудовий, яскравий дизайн і широкий функціонал програми FlashMober приваблюють тисячі користувачів щодня. Доступна новинка по всій Земній кулі.

Звичайно, спочатку довелося вкласти свої фінанси, але потім з’явився спонсор. На даний момент команда стартаперів на чолі з Кравецом шукає можливості розширення свого ресурсу і пошуку нових інвестицій.

Сьогодні FlashMober є повноцінною соцмережею розважального формату.

Розробники планують найближчим часом просуватися в міжнародному напрямку.

Поділіться своєю думкою