Для літніх Кафе

У Чикаго з недавнього часу функціонує ціла мережа закусочних, призначених суто для літніх відвідувачів. Це не просто заклади громадського харчування, а повноцінні центри, в яких пропонується не тільки смачно перекусити, але і зайнятися фітнесом, освоїти комп’ютер, спробувати себе в різних напрямках хенд-мейд.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Власники клубів для людей пенсійного віку ставлять своєю основною метою дати людям похилого віку можливість спілкування. Часто літні громадяни просто «йдуть в себе» і поступово втрачають зв’язок із зовнішнім світом, «відстають від життя». Приходячи в кафе, його вікові відвідувачі зустрічають своїх однодумців, і це приносить їм величезне задоволення.

Цінова політика закладу вкрай демократична. Відвідування семінарів, курсів, лекцій різної спрямованості коштує недорого, закуски в кафе теж дешеві, а кава і зовсім подають безкоштовно.

Відомо, що цільова аудиторія, що складається з «тих, кому за…», дуже обширна. І орієнтованість бізнесу саме на цю групу людства приносить свої плоди. Не дивно, що сьогодні існують центри здоров’я, супермаркети і дайвінг-клуби для літніх. Бізнес-ідея працює, і в ній ще не освоєно безліч напрямків.

Share your thoughts