“Дірявий” стіл для кішок : інноваційні ідеї, іноземні ідеї

Ваш кіт заглядає у всі щілини, дірки і отвори, до яких може дістати? Тоді вам обов’язково потрібно ознайомитися з новинкою від компанії LYCS Architecture.

Відомо, що представники сімейства котячих, по суті своїй є природженими мисливцями і одинаками, просто обожнюють залазити в різні отвори. До речі, цим же пояснюється і їх пристрасть залазити в коробки, ящики і полиці. Отже, що ж можуть запропонувати кошатникам розробники LYCS Architecture?

Один з дизайнерів компанії винайшов стіл для кішок! Ні, зрозуміло, обідати за ним ваш пухнастий улюбленець навряд чи буде. А ось лазити по такому столу йому напевно сподобається. Новинка отримала назву CATable. Зовні вона являє собою цілком звичайний столик. Точніше, він був би таким, якби не надмірно товста стільниця з отворами і тунелями з боків. Забравшись в такий тунель, що ваш кіт буде відчувати себе в цілковитій безпеці.

Раніше вищевказана компанія вже брала участь у виставках, на яких представляв публіці різну спеціалізовані меблі для кішок. Єдине, що викликає побоювання — чи не виникла б з котом ситуація, аналогічна тій, в яку потрапив знаменитий ведмедик Вінні-пух.

Поділіться своєю думкою