Дезодоруючу сидіння для унітазу

Як відомо, туалетна кімната — не найприємніше пахуче місце в квартирі. Але заповзятливі і далекоглядні китайці придумали, як змінити такий стан справ. Винаходили-креативщики сконструювали унікальний сидіння для унітазу, яке в лічені секунди дезодорує приміщення і робить атмосферу в ньому набагато приємніше.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Туалетне сидіння під назвою Breeza активується в той момент, коли датчики відчувають зміну ваги. Простіше кажучи, працювати Breeza починає, як тільки хтось на нього сідає. Миттєво запускається вентилятор, розганяє неприємні аромати, а за ним карбоновий фільтр нейтралізує запахи. Після цього включається автоматичний ароматизатор, розпилюючи наиприятнейшие для нюху нотки натуральних рослин.

Але це далеко не всі принади інноваційного виробу. У конструкцію сидіння вбудована система підігріву, яка чудово підходить для холодної пори року. Загалом, такого комфорту в санвузлі не створював ще жоден стульчак! Виробник пропонує на выбоор споживача кілька ароматизаторів, а також широку кольорову палітру. Зараз придбати дезодоруючу сидіння можна тільки через Інтернет, але винахідники повідомляють про плани виходу на реальний оптово-роздрібний ринок.

Share your thoughts