Девайс проти безсоння: інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Британський винахідник Річард Майлз розробив унікальний пристрій, що допомагає подолати мучить половину населення Землі недуга — безсоння. В наші дні розлад засипання страждають мільйони людей у всіх куточках нашої планети. Сприяють цьому порушення блакитні екрани телевізорів, комп’ютерів і смартфони, протидіючі виробленню гормону сну — мелатоніну

Новий девайс SleepCogni навпаки сприяє виробленню мелатоніну. Працює через мобільний додаток, гаджет аналізує показники температури тіла, пульсу і дані енцефалограми, після чого, підстроївшись під серцевий ритм конкретної людини, починає вплив на нього. Виконаний у формі торшера, для любителів, миготять на сон грядущий картинок SleepCogni видає звуки, що сприяють релаксації, і убаюкивающе блимає.

Згідно даним, отриманим вченими йоркширського університету, в результаті проведеного експерименту, після впливу на групу випробовуваних SleepCogni у 50% беруть участь у дослідженні покращилася якість сну, у 40% — збільшилася його тривалість.

Налаштовується SleepCogni за допомогою мобільного додатку. Спеціальна програма дозволяє встановити певний час пробудження, в яке девайс починає імітувати схід сонця.

Поділіться своєю думкою