Девайс для спілкування з тваринами на відстані

Не так давно на ринку з’явився новий пристрій під назвою Furbo. З його допомогою власники зможуть не тільки поспілкуватися зі своїм домашнім улюбленцем, але і встановити за ним додатковий контроль. Схоже на керамічну банку пристрій оснащений якісною камерою з опцією нічного бачення з мікрофоном і динаміком. З допомогою останніх власники зможуть спілкуватися з улюбленим котом або песиком, перебуваючи поза домом. До речі, основною перевагою новинки є можливість роботи навіть на далеких дистанціях, що актуально для власників тварин, часто виїжджають у відрядження.

Розробником нового девайса виступила компанія Tomofun. Автори винаходу вважають, що воно може стати гарним подарунком для вихованця на Новий рік.

Керувати ним можна за допомогою спеціального додатка, встановленого на смартфоні господаря.

Вартість всього пакету в цілому складе близько 200 фунтів стерлінгів. До речі, він вже доступний для покупки в інтернет-магазині.

Незважаючи на унікальні можливості новинки, багато власників тварин до неї ставляться вкрай негативно. Таке ставлення зумовлене тим, що, на їх думку, тварина може з легкістю проковтнути невеликий девайс.

Поділіться своєю думкою