деталі для вантажних авто, заощаджують паливо

Власники вантажних автомобілів готові піти на різні хитрощі, щоб заощадити грошові витрати на паливо, і виробники транспортних аксесуарів це розуміють. Однією з прибуткових ідей для бізнесу можна назвати виробництво бічних і задніх обтічників для вантажівок. Ці аксесуари, які кріпляться до нижньої частини автопричепа спереду і з боків, значно зменшують опірність вітру при русі транспорту, що убезпечують від турбулентності під днищем.

В дощ обтічники також дуже корисні: вони стримують вологу, вырывающуюся з-під коліс в різні боки, що значно зменшує видимість для водія.

Затребуваність обтічників досить висока: такі атрибути коштують недорого і окупаються досить швидко (протягом 3-4 років), дозволяючи економити близько 8% від звичайного витрати палива.

Потрібно уточнити, що використання таких автоаксесуарів доцільно тільки тоді, коли вантажівка регулярно здійснює тривалі переїзди по автострадах зі швидкістю не менше 80 км/ч.

Першими всі переваги обтічників встигли оцінити американці. На території США і Канади вже навіть існують певні стандарти, за якими повинні виготовлятися ці пристрої. Дуже ймовірно, що найближчим часом принадність обтічників захочуть відчути всі водії вантажного транспорту та на території РФ.

Поділіться своєю думкою