Дешеві авіаквитки без вибору напрямку

Люди у всьому світі обожнюють подорожувати. Але далеко не всі здатні відразу визначити, яку країну вони могли і хотіли би відвідати. Унікальний сервіс під назвою GetGoing, організований в Америці, пропонує своїм клієнтам зробити вибір за них, а за це надає значну знижку на квитки.

Стартапери працюють віддалено. Щоб скористатися їх послугами, потенційний авіапасажир повинен пройти реєстрацію на офіційному сайті компанії і вказати аеропорт, з якого йому найзручніше вилітати. Також необхідно вказати приблизну дату вильоту і переважний проведення часу (пляжний відпочинок, катання на лижах, прогулянки по лісі і т. д.). На основі отриманих даних система ресурсу видає напрямки, які клієнт може відправитися. Тобто, вибирає не сам покупець, а саме сервіс, але зате його клієнт значно економить. До речі, оплату необхідно здійснити одразу ж за допомогою банківської карти, інакше пропозиція буде перенаправлено іншому користувачеві майданчики з відповідними запитами.

Цікавий факт: стартап GetGoing організували в Сан-Франциско, наші колишні співвітчизники. Молоді люди, з юнацьких років проживають на американській землі, примудрилися отримати державне фінансування своєї справді геніальної ідеї, що сприяє розвитку туристичної галузі. Можна не сумніватися, що і в нашій країні подібні послуги будуть користуватися великим попитом!

Поділіться своєю думкою