Дерев’яні дошки для серфінгу: інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Часи, коли серфенгист відчував «душу» в своїй дошці для лавірування по хвилях, відходять у минуле. Поступово ручна праця замінюється однотипним виробництвом в промислових масштабах. Молоді ентузіасти вирішили змінити цю тенденцію і заснували невелике підприємство, в рамках якого самостійно виробляють дошки для серфінгу з екологічного матеріалу — дерев’яного шпону. Вироби, які виготовляють молоді хлопці в кількості чотирьох чоловік, зовні зберігають всю природну красу і фактуру дерева. Такий дизайн розробив один з членів колективу — Томмі Саєр.

Сьогодні мануфактура виробляє дошки для серфінгу різних розмірних параметрів — від вироби вагою до 18 кг і об’ємом в 230 літрів до мініатюрних бордів для кайтсерфінга.

«Лісова» душа дощок привертає величезну кількість клієнтів, готових заплатити кругленьку суму за можливість володіти унікальним еко-дошка для серфінгу. Тому виробництво набирає обертів. Благо, з вихідним матеріалом у хлопців проблем немає: вони живуть у містечку Грац, яке часто називають «зеленим серцем Австрії» за густі лісові простори, що знаходяться на його території

Поділіться своєю думкою