Дерев’яні чохли для гаджетів з лазерним гравіруванням

Життя сучасних людей вже не обходиться без різноманітних гаджетів — планшетів, комп’ютерів, смартфонів. Іноді останні замінюють всі інші. Щоб смартфон служив своєму власникові вірою і правдою довгі роки, до нього необхідно ставитися дбайливо і захищати по максимуму від ударів, подряпин, вологи. Звичні силіконові і текстильні чохли, часом, справляються з покладеними на них функціями не занадто успішно, і на зміну їм сьогодні приходять більш надійні, міцні і довговічні чохли для смартфонів з дерев’яною вставкою. Займаючись виготовленням подібних виробів за індивідуальним дизайном, можна побудувати прибутковий бізнес.

Потрібно відзначити, що лазерне гравірування на дерев’яних чохлах — явище досить нове. Конкуренція в цій області незначна, тому такий проект відмінно підходить навіть новачкам у сфері підприємницької діяльності.

Для успішного старту необхідно придбати вихідні матеріали, а саме готові чохли з дерева, а також комплект обладнання, який складається з домашнього ПК і гравера. Вартість стандартного чохла починається від 160 рублів, ціна пристрою для гравіювання — близько 40 000 рублів, ну а ціновий діапазон комп’ютерів і ноутбуків дуже широкий — тут все залежить від фінансових можливостей початківця бізнесмена.

Суть ідеї полягає в наступному: за допомогою комп’ютерної програми розробляється малюнок або напис, а потім за допомогою вищезазначеного обладнання зображення переноситься на дерев’яну поверхню. На виготовлення одного виробу йде не більше 15 хвилин.

Орендувати приміщення не потрібно — такий бізнес можна робити в стінах власної квартири. Ексклюзивний чохол з гравіюванням коштує від 800 до 1000 рублів. Таким чином, прибуток з однієї одиниці товару складе не менше 640 рублів, і стартові вкладення при грамотно проведеній рекламній кампанії окупляться лише за пару-трійку місяців роботи.

Поділіться своєю думкою