Денний табір для собак

Собачі готелі існують вже досить давно, і конкуренція в цьому бізнесі вагома. У таких закладах прийнято залишати тварин на час відпустки або відрядження. Але в західних країнах набирає популярність ще одна послуга для собаківників — повсюдно у великих містах відкриваються так звані денні собачі табори.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Табори денного перебування виявилися дуже затребувані. Власники собак прекрасно розуміють, йдучи на роботу на весь день, що їх вихованець залишається в повній самоті, від якого страждає і сумує. Іноді песики намагаються урізноманітнити своє дозвілля, руйнуючи квартиру, разгрызая меблі, черевики і т. д. було б Набагато зручніше залишати чотириногого друга під наглядом. Про це подумали підприємці, які зважилися на створення денних таборів.

Ідея виявилася дуже вдалою. Деякі починають подібний бізнес практично без вкладень, просто використовуючи територію власного будинку і присадибної ділянки, якщо такі є. Ті ж, хто проживає в невеликих квартирах, також не залишаються без доходу: вони просто знімають відповідну територію де-небудь на міській околиці. Плата за оренду невелика, а прибуток, у результаті, відчутна.

Можна не сумніватися, що денний табір для собак буде користуватися успіхом у росіян. Але важливо грамотно вибудувати рекламну кампанію і запропонувати адекватну цінову політику.

Share your thoughts