Дельфінарій

Дельфіни вважаються одними з найбільш інтелектуальних представників фауни на планеті. Дельфінарії користуються величезним успіхом у людей будь-якого віку і професій, їх із задоволенням відвідують і діти, і дорослі. Організувавши власне шоу дельфінів, можна побудувати високоприбутковий бізнес. Звичайно, потрібно бути готовим до істотних вкладень на старті, але і прибуток очікується вагома.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Вже давно минули ті часи, коли дельфінарії без порушення правил можна було відкрити виключно на морському узбережжі. Сучасні технології дають можливість ідеального утримання дельфінів практично в будь-якому регіоні нашої країни. Але, приміром, для північних областей подібний бізнес до сих пір вважається екзотикою і потребує величезних фінансових вливань. Хоча і вартість вхідного квитка в такий дельфінарій в рази вище. Все-таки максимальна наближеність до природного середовища проживання дельфінів — кращий варіант для починаючого підприємця.

Якщо є можливість, краще орендувати простір прямо в морській акваторії. У цьому випадку дельфіни утримуватимуться у неволі, але в найбільш комфортних для них умовах. Це дозволить уникнути багатьох бюрократичних проблем, адже перед отриманням дозволу на відкриття дельфінарію доведеться пройти кілька ретельних перевірок.

Щоб побудувати повноцінний спорткомплекс, потрібні мільйони рублів. Площа дельфінарію з урахуванням паркування повинна бути не менше 20 арів. Самі дельфіни коштують не менше 5000 000 рублів за одну дорослу особину. Для роботи з тваринами потрібно найняти професійного ветеринара-іхтіолога і тренерів. Останніх, до речі, знайти не так просто. Але можна спробувати освоїти професію самостійно. Зрештою, дельфіни дуже розумні. Головне — знайти до них правильний підхід.

Заробляти можна не лише на виступі дельфінів, але і на наданні додаткових послуг. Наприклад, можна пропонувати плавання з китообразными, фотосесію, сувеніри і т. д. Також в незатребувані періоди є можливість здавати спорткомплекс в оренду для проведення змагань або тренувань.

Дослідження показують, що рентабельність проекту оцінюється в 50%. Навіть наймасштабніші вкладення в дельфінарій при грамотному підході окупаються протягом 5-6 років. І це при мінімальній, щадною зайнятості головних «артистів».

Share your thoughts