Декорування парканів фотосеткой

Сьогодні в моду входять так звані фотосетки, які дозволяють перетворити нудний і нічим не примітний паркан у яскраве, креативне, стильне огорожу. Пропонуючи послуги по виготовленню та встановленню таких фотосеток , можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В основі декоративного матеріалу лежить сітка з ПВХ, на яку наноситься фотографічний малюнок. Технологія виготовлення нескладна, з цим цілком впорається навіть новачок. Достатньо мати 250 000 рублів в кишені і бажання заробляти хороші гроші.

Необов’язково займатися виробництвом фотосеток самостійно. Цілком можна на початковому етапі обмежитися посередництвом, щоб заощадити на закупівлі дорогого устаткування. А із зростанням доходів можна вже думати про розширення.

Для успішного старту достатньо придбати банерну сітку за оптовими цінами, створити власну галерею зображень, зробити гарну рекламу і чекати перших замовлень. Коли з’явиться клієнт, потрібно звернутися в сторонню організацію, яка надає послуги друку, а потім самостійно провести монтаж на території замовника (встановлюють сітки за допомогою спеціальних люверсів, що продаються в будь-якому будівельному магазині). В цьому також немає нічого складного, але якщо є сумніви у власних здібностях, можна найняти досвідченого помічника, хоча в цьому випадку дохід значно знижується.

Один метр фотосетки оцінюється в середньому 500-600 рублів. Навіть при середній завантаженості реально заробляти до 100 000 рублів чистого прибутку щомісяця. Тобто окупність проекту настати не пізніше, ніж через 3 місяці роботи.

Share your thoughts