декоративне кролівництво

Прибутковою бізнес-ідеєю для любителів тварин може стати розведення декоративних кроликів. Для початку потрібно капітал у розмірі 500-600 000 рублів, але всі вкладення окупляться приблизно за 3 місяці, а далі щомісячна прибуток складе не менше 150 000 рублів.

Звичайно, зручніше займатися кролівництвом в сільській місцевості, тому при відсутності такої території у власності доцільно взяти в оренду невелику ділянку, на якому з комфортом розмістяться клітини. Для кожної особини необхідний окремий «будиночок», але матеріали для його виготовлення коштують недорого. Також на ринку можна придбати готові клітини.

До речі, розводити декоративних кроликів можна навіть у власній квартирі, на манер породистих кішок, але в цьому випадку прибуток можуть принести тільки самі дорогі і складні у догляді види.

Декоративні кролики відрізняються від звичайних компактними розмірами, але початок бізнесу однаково для всіх видів. Необхідно придбати декілька особин для розведення, відповідні корми і вітаміни, а також обзавестися спеціалізованою літературою. Одна декоративна особина коштує, в середньому, 9 тисяч рублів. Тонна готового комбікорму коштує 15-20 000 рублів.

Перша вагітність у кролиці може наступити вже в пятимесячном віці. Виношують потомство вони 2 місяці і за один раз можуть принести до 12 кроленят, яких можна продавати вже через 1 місяць. Таким чином, навіть при мінімальній клієнтської базі вкладення окупляться не більше, ніж за 12 місяців.

Поділіться своєю думкою