Даєш промо-акцію!

Якщо ви хочете відкрити власний бізнес і добре заробити, не вкладаючи в його відкриття великий капітал, то можна розглянути такий варіант, як організація промо-акцій.

Власне, вкладень в даному випадку не потрібно практично жодних. Ваша головна зброя — вміння налагоджувати контакт з людьми.

Протягом першого пробного періоду часу можна обійтися і без офісу і навіть — без штату постійних працівників. Хоча перше, що вам доведеться зробити, це найняти близько 30 осіб на посаду промоутерів. Вибирати стоїть серед вільних людей, які мають можливість приступити до здійснення акції в будь-який час.

Далі можна приступати до створення сайту-візитки для залучення клієнтів. Також варто розмістити рекламу на онлайн-дошках оголошень та інших ресурсах. Потім можна приступати до пошуку потенційних клієнтів.

Ваша основна цільова аудиторія — спеціалізовані рекламні агентства. Також варто провести акцію, спрямовану на залучення уваги ЦА. Покажіть їй, як добре ви вмієте працювати.

Даний бізнес хороший тим, що він не потребує великих вкладень. На перших порах вам потрібно всього лише 30 000 рублів. Окупаються вкладення вже з 1-2 замовлення.

Поділіться своєю думкою