Датчик Edyn Garden – вірний помічник у саду

З допомогою датчика Edyn Garden, що представляє собою систему ґрунтових сенсорів на сонячних батареях, дані з яких виводяться в додатку на смартфоні, ви завжди будете в курсі того, що відбувається на вашому присадибній ділянці. Тепер найменші зміни температури повітря, вологості, освітленості в саду будуть координуватися з прогнозом синоптиків і порадами ґрунтознавців. В результаті ви миттєво будете отримувати точні поради аграріїв.

Крім цього, Edyn надасть унікальну інформацію про стан ґрунту. Таким чином, тепер всі проблеми з нею ви зможете попередити завчасно.

Edyn — ваш незамінний помічник. Адже він може проаналізувавши стан вашої ділянки, не тільки дати раду, які рослини з п’яти тисяч відомих йому найкращим чином підійдуть для висадки в ньому, але і вкаже найбільш оптимальне місце для їх посадки. А надалі буде регулярно давати професійні поради по догляду за ними.

Існує можливість координувати функціонування водяного клапана Edyn, одержує всі дані з датчиків саду і місцевих прогнозів погоди, з вашою індивідуальною системою зрошення.

За допомогою унікального помічника Ви зможете економити значні суми на оплату комунальних послуг і не турбуватися про поливі рослин.

Поділіться своєю думкою