Дамська кімната

Японські новатори запропонували якісно новий рівень сервісу для представниць прекрасної половини людства. На великих вокзалах, в аеропортах і торгових центрах мегаполісів країни стали повсюдно відкриватися так звані «Дамські кімнати». Комфортна зона під назвою Angelbe являє собою затишний оазис, призначений виключно для жінок. У цих кімнатах можна не тільки «припудрити носик», але і переодягнутися, покурити, поправити макіяж, помитися, підготуватися до побачення, ділової зустрічі і т. д.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Інтер’єр і планування суперсучасної дамської кімнати продумані до дрібниць. У ній є туалет, спеціальний курильний куточок з відмінною вентиляцією, косметична кабінка з величезними дзеркалами, шикарним вибором косметики та парфумерії та професійним освітленням, примірювальна. Для тих, хто хоче просто відпочити з дороги, запропоновані м’які дивани.

Як не дивно, новинку по достоїнству оцінили не тільки самі жінки, але і великі виробники косметичних засобів — власники Angelbe вже уклали з кількома з них вигідні контракти. Адже, як показала практика, такі дамські кімнати — прекрасне місце для тестування косметики і супутніх продуктів — фенів, прасок для волосся і т. д.

За час перебування в «райському» куточку жінка платить 2,5 долара. Самі дами щиро вважають, що це досить демократична плата за запропонований їм комфорт, тому Angelbe ніколи не пустують. Можна не сумніватися, що такі послуги будуть вкрай затребувані й у росіянок.

Share your thoughts