Цифрові тіні для повік

Більшість жінок приділяє якості свого макіяжу не менше уваги, ніж красі і якості одягу. Нововведення сучасної косметичної індустрії розкуповуються «на ура». Попит, як відомо, народжує пропозицію. Щоб обійти конкурентів, виробники косметики йдуть на всілякі хитрощі. А не так давно отримало розвиток абсолютно новий напрям — так званий екологічний макіяж. І це напрямок стала активно освоювати Лулін Дін — молодий і перспективний косметичний дизайнер. Заповзятлива дівчина створила абсолютно новий формат косметики для очей — цифрові тіні. Проект під назвою Digitize Eyeshadow має всі шанси відкрити нову еру в світі макіяжу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Особливість інноваційного продукту, іменованого також LED-тінями, в його складі. Справа в тому, що в основу косметичного засобу покладені мікроскопічні світлодіоди різної яскравості. Щоб «завдати» тіні на повіку, світлодіод потрібно просто помістити у внутрішній куточок ока. Джерело живлення знаходиться в прихованому просторі за вухом, і до нього вздовж бровной лінії простягаються найтонші проводочки. При моргання повіку опускається, і лампочки активуються, забарвлюючи шкіру вибраний відтінок за допомогою світла.

Завдяки розробці Лулін Дін будь-яка представниця прекрасної статі може дозволити собі залишатися яскравою і привабливою, уникаючи при цьому згубного впливу хімічних речовин, що входять до складу традиційної косметики. Цифрові тіні для повік вже отримали відгук у широкої іноземної аудиторії. Особливо активно новомодні косметичні новації стали застосовувати закордонні знаменитості — актриси, співачки і т. д. Можна не сумніватися, що аналогічний продукт викличе інтерес і у російської публіки!

Share your thoughts