Цілодобовий алкогольний маркетбар

Сьогодні алкогольний магазин — це стабільний прибуток. Алкоголь користується попитом, і чому б на цьому не заробити. Враховуючи те, що нічні конкуренти в цій ніші практично відсутні, так як великі магазини не продають алкоголь після 23:00, то цілодобовий маркетбар стає гарним варіантом заробітку. Відкритими вночі залишаються тільки ресторани і бари, де ціни на алкоголь завищені в кілька разів, так що багато хто віддасть перевагу не переплачувати.

Найскладніше, з чим доведеться зіткнутися — це підбір приміщення під «магазин». Його розташування буде сильно впливати на прохідність і прибуток. Високий пішохідний трафік — це важливо, ідеальним місцем для відкриття буде спальний район, недалеко від зупинки. Добре, якщо поруч є точки великих продуктових магазинів.

Так як алкогольну продукцію не можна відкрито рекламувати — до маркетингу буде необхідний особливий підхід: від роздачі листівок і запуску спеціальних акцій до організації заходів для залучення клієнтів.

В середньому, для запуску знадобиться 1 000 000 руб.

 • Для продажу алкоголю потрібно зареєструвати «ТОВ» і завести розрахунковий рахунок, а також зареєструвати договір оренди для отримання ліцензії. На все це знадобиться 30 000 руб.
 • Оренда приміщення від 50 кв. м — 50 000 руб.
  При цьому в 100 метрах не повинно бути ніяких соціальних установ (Вузів, шкіл, дитячих садків, лікарень тощо), а в приміщенні повинні дотримуватися всі вимоги СЕС.
 • Оформлення ліцензії на продаж алкогольної продукції — 65 000 руб.
 • Зарплата співробітників, а це два продавця, що приходить бухгалтер і прибиральниця — близько 70 000 руб. в місяць.
 • Установка систем відеоспостереження, тривожної кнопки, укладання договору з охоронним підприємством і пожежна безпека — 70 000 руб.
 • Комп’ютер, принтер, підключення до Інтернету — 30 000 руб.
 • Фіскальний реєстратор, зчитувач штрих-коду, каса та її реєстрація в податковій — 30 000 руб.
 • Меблі для роботи та торгівельне обладнання, що включає холодильники — 200 000 руб.
 • Ремонт у вашому фірмовому стилі, вивіска, режим роботи, куточок покупця та інша атрибутика — 30 000 руб.
 • Закупівля товарів у постачальника — 500 000 руб.
 • Якщо постаратися, можна знайти варіант і взяти продукцію «під реалізацію», не вкладаючись в неї спочатку.

  Приблизна прохідність магазину 150-175 покупців в будні дні і 280-350 — у вихідні. При середньому чеку 300 рублів оборот магазину в місяць складе від 1 000 000 до 2 000 000 рублів на місяць.

  Маржинальність алкогольної продукції — 35%

  Чистий прибуток на місяць: 200 000 — 450 000 рублів.

  Окупність: від 5 до 10 місяців.

  Відкриття може зайняти від шести тижнів до півроку. Все залежить від вас і від того, як швидко ви знайдете і підготуєте приміщення, а також оформіть ліцензію. Природно, при наявності покрокового плану дій робота піде швидше, для самостійної реалізації знадобиться трохи більше часу на старт проекту, так і на ознайомлення з усіма нюансами.

  Поділіться своєю думкою