Цілодобова автомайстерня самообслуговування

У автовласників у всі часи гостро стоїть проблема з ремонтом і обслуговуванням своїх «залізних коней». Багато господарі автомобілів чудово розбираються в їх пристрої і здатні самостійно провести ремонтні роботи, але у них просто немає для цих цілей відповідної території та інструментів. І ось тут на допомогу приходить цілодобова автомайстерня самообслуговування, відкривши яку, можна отримати стабільний пристойний дохід.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Як відомо, самостійний ремонт авто коштує в рази дешевше, ніж аналогічні процедури в спеціалізованих сервісах. Тому автовласники будуть з задоволенням платити вам адекватні грошові суми за можливість відремонтувати машину в гідних умовах своїми руками. Головне — надати клієнтам необхідний набір інструментів і зручне місце.

В автомайстерні самообслуговування повинно бути не менше 10 ремонтних секцій, тому необхідно орендувати приміщення значної площі. Чим більше буде обладнано зон для ремонту, тим більше клієнтів ви зможете приймати одноразово. 50% секцій потрібно обладнати потужними підйомними пристроями. Окремо необхідно облаштувати зони для зварювання та фарбування.

Для допомоги автомобілістам можна запропонувати бібліотеку з тематичною літературою. Формат може бути як паперовим, так і електронним.

Оплата в цілодобовому сервісі такого типу стягується погодинна. Конкретна вартість безпосередньо залежить від регіону. Також сума змінюється в залежності від того, якими інструментами і обладнанням бажає скористатися клієнт.

Таким чином, якщо ви давно мрієте зайнятися бізнесом в сфері автосервісу, але не знаєте, як обігнати конкурентів, то ця ідея — відмінний варіант!

Share your thoughts