Центр зайнятості

Проблеми з пошуком гідної роботи існували завжди, а в умовах сучасних економічних реалій це питання актуальне, як ніколи. У зв’язку з цим прекрасною ідеєю для розвитку власного бізнесу може стати відкриття приватного центру зайнятості населення.

Суть проекту полягає в тому, щоб створити якісний і зручний сервіс для клієнтів, потребуючих в працівниках та на робочому місці. Звичайно, бізнес цей нешвидкий, але дуже перспективний. Необхідно не тільки оформити юридична особа і набрати персонал, але і створити дві повноцінні і великі клієнтські бази — базу роботодавців і базу шукачів, а потім організувати їх перетин.

Потрібно відзначити, що стартовий капітал у цій справі порівняно невеликий і окупається досить оперативно. Але щоб підвищити рентабельність, доцільно надавати додаткові послуги, наприклад, організовувати курси перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів, різні тренінги, допомога у складанні резюме і т. д. Також є сенс проводити різного роду тестування та анкетування потенційних працівників.

Знайти клієнтів та поповнити базу допоможе грамотна рекламна кампанія. У цьому випадку особливу увагу приділіть співпраці з місцевими ЗМІ. Радіо, телебачення, друковані видання допоможуть у просуванні бізнесу. Але і про Інтернет забувати не варто. У центру зайнятості обов’язково повинен бути власний сайт, через який клієнтам потрібно дати можливість звертатися до фахівців і вирішити деякі питання віддалено.

Поділіться своєю думкою