Центр позитивного креативу

Сучасні люди відчувають постійну нестачу позитивних емоцій. Якщо вам вдасться заповнити цей емоційний пробіл, то можете бути впевнені — прибуток у вас в руках!

Мова піде про незвичайний стартапі — відкриття так званого Центру позитивного креативу. Аналоги вже є в Європі та Америці, але до російських просторів ця ідея поки не дійшла. Суть проекту полягає в тому, щоб надати цільовій аудиторії простір для підняття настрою і виплеску емоцій. Допомагаєте підняти рівень серотоніну (гормону щастя), отримуєте реальні гроші!

Центр позитивного креативу повинен розташовуватися в просторому приміщенні з наявністю декількох ізольованих один від одного кімнат. Кожна з кімнат — це тематична зона. В одній з них можна розмістити, наприклад, «криві дзеркала, в іншій можна дати можливість відвідувачам малювати на стінах, у третій — робити клієнта героєм якого-небудь гумористичного вистави з участю інших акторів і т. д. Варіантів дуже багато. Імпровізуйте, створюйте і заробляйте!

Важливо, щоб після відвідин Центру позитиву у клієнта не залишилося і тіні негативних емоцій. У цьому випадку «сарафанне радіо» допоможе вам знайти популярність. Божевільних витрат на старті не потрібно, але можна не сумніватися в прибутковості такого підприємства, адже емоційна розрядка час від часу необхідна кожній людині!

Share your thoughts