Центр апітерапії

Апітерапія (лікування бджолами) відноситься до розряду нетрадиційної медицини. Між тим, користь бджолиної отрути була відома ще з давніх часів, і сьогодні його цілющі властивості допомагають у лікуванні різних захворювань і запалень суглобів, нервів, зв’язок. Тому відкриття центру апітерапії вважається перспективним проектом для починаючого підприємця.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ідея полягає в тому, щоб надати зацікавленій населенню послуги терапії не тільки бджолиною отрутою, але і супутніми продуктами бджільництва — медом, маточним молочком, прополісом і т. д. Кожен клієнт в обов’язковому порядку повинен пройти тест на чутливість і перевірити реакцію організму на той чи інший засіб.

Процедури повинні проводитися лікарем-апитерапевтом. Якщо у вас належних знань, навичок та освіти не є, доцільно пошукати спеціаліста зі сторони. Непрофесійний підхід до цієї справи загрожує сумними наслідками.

Проект на початковому етапі не вимагатиме надзвичайних фінансових витрат. Необхідно упорядкувати земельну ділянку під пасіку, щоб мати постійний доступ до бджіл. Кабінет можна відкривати прямо на цій ділянці. Головне — провести яскраву рекламну кампанію. До хорошим апітерапевтів люди готові їхати за сотні кілометрів — цей факт доведений на практиці!

Share your thoughts