Цегла з сигарет: іноземні бізнес-ідеї, інноваційні ідеї

А ви знаєте, скільки сигарет проводитися кожен рік? А скільки після них залишається недопалків? Впевнені, що ні. А між тим, щороку тонни недопалків «збагачують» грунт такими не надто корисними речовинами, як миш’як, кадмій, хром і так далі. Що? Ви і не підозрювали, що в звичайних «бичків» міститься стільки хімії? А між тим, справа йде саме так.

Австралійські вчені запропонували новий метод утилізації, а точніше — повторного використання сигаретних недопалків. Вони запропонували використовувати недопалки в якості добавки при виробництві цегли. Потрібно відзначити, що додавання всього 1% недопалків в глиняну суміш в 2,5% загального обсягу вироблених цеглин дозволить повністю очистити нашу планету від подібних відходів.

До речі, щорічно наша планета забруднюється кількома тоннами подібних відходів.

При випалюванні отруйні речовини, що містяться в недопалках, як би замикаються всередині цегли. При цьому зменшується його вага і істотно поліпшуються теплоізоляційні властивості, що дуже важливо при будівництві житлових будинків. Потрібно також згадати про те, що налагодження масового виробництва таких модернізованих цеглин стане важливим кроком в освоєнні безвідходних виробництв і дозволить очистити планету в цілому.

Поділіться своєю думкою