Цегла, який допомагає економити воду: бізнес-ідеї для початківців, мінімальні вкладення, іноземні, в маленькому місті, інноваційні ідеї

Оригінальний американський еко-проект Drop-A-Brick не тільки став для своїх власників солідним джерелом доходу, але і приніс штату Каліфорнія колосальну користь. Завдяки цій бізнес-ідеї страждає від постійних посух штату вдається економити величезну кількість настільки дефіцитної в посушливому межує зі спекотною Мексикою районі США води.

Здавна, з самого моменту винаходу зливних бачків народна мудрість винайшла, як економити воду.

Для цього знайомі зі шкільної лави з законом Архімеда народні раціоналізатори поклали в бачок звичайний цегла. Однак, через деякий час виробники унітазних бачків стали випускати свої вироби більш крихкими, вимагають до себе дбайливого ставлення. Так, грубі вогнетривкі цеглини стали поступово приводити бачки в непридатність, провокуючи появу в них відколів і тріщин. І тут народний геній перевершив всі очікування: кмітливі знавці фізики замінили традиційний цегла цеглою-губкою під назвою Drop-A-Brick.

Ідея Drop-A-Brick запозичена з популярного мультфільму про Губку Боба.

Винахідники створили незвичайну губку з особливого гідро-гелю, який, вступаючи в реакцію з водою, тут же просочується нею і тоне, опускаючись на дно. За одне зливання Drop-A-Brick економить трохи менше 2 літрів води. Таким чином середньостатистичному американському містечку вдається щодня економити до 34 мільйонів літрів води. Погодьтеся, цифра значна. Губки Drop-A-Brick стоять в США сущі копійки: 15 доларів за штуку. До речі, якщо раптом не виявиться води у водопроводі, саме завдяки магічній губці ви зможете злити унітаз: для цього всього лише потрібно вичавити губку в бачок.

Поділіться своєю думкою