Цегла-лего: бізнес-ідеї для чоловіків, виробництво

Цеглою-лего кладуть облицювання і зводять стіни. З допомогою спеціальних матриць виробники отримують ½ звичайної цегли, щоб формувати кути. Виробляти цеглу можна самому, або за допомогою навчених працівників.

Цегла-лего буває з двома розмірами отворів: пустотілий, коли більше чверті цегли — отвір, і повнотіла — коли отвір менше 25%. Підбираючи приміщення для цеху, враховуйте, що для невеликого виробництва вистачить гаража — обладнання займе один квадратний метр площі. Важливо, щоб у місці було електрика і вода, а також площі під склад. Необхідне обладнання для виробництва цегли — один верстат і кілька матриць. Верстат може бути ручним або електричним, вітчизняним і зарубіжним. Виходите з матеріальних можливостей і характеристик інструменту.

В якості сировини використовуйте відходи від подрібнення вапнякових порід, вони повинні складатися з дрібних фракцій піску або вулканічної пилу, цементу і фарбувального пігменту. Від співвідношення інгредієнтів залежить, який тип цегли вийде зробити.

Матрицю варто вибирати по параметру форми будівельного матеріалу. Для цього вивчіть ринок і оцініть, які типи цегли самі затребувані.

Візьміть на роботу кілька робочих, бухгалтера і людини, який буде управляти виробництвом, якщо не хочете займатися цим самі.

Виробничий процес досить простий: завантажте сировину у верстат, подрібніть, перемішайте і з допомогою спеціальних матриць сформуйте цегла. Залишиться тільки пропарити його і пустити в хід.

Продавати цеглу можна в інтернеті, через будівельні магазини і фірми. Працювати можна і на замовлення. Матрицю варто вибирати по параметру форми будівельного матеріалу. Для цього вивчіть ринок і оцініть, які типи цегли самі затребувані. У подальшому варто створити демонстраційний зал, щоб показувати клієнтам приклади робіт.

Обладнання зажадає 600 тисяч рублів. Допоміжний інструмент обійдеться в 100 тисяч, а реєстрація бізнесу та інші витрати — ще 100 тисяч рублів. Разом з орендою початковий бюджет зажадає 800 тисяч рублів.

Серед витрат найбільшими будуть заробітна плата і страхові відрахування співробітникам (40 тисяч на 2 особи). Врахуйте оплату комунальних послуг (25 тисяч рублів), рекламу (10 тисяч) та інші витрати (20 тисяч). Всього — 145 тисяч рублів.

Собівартість одного цегли 4 рубля, а реалізація — 14 рублів. Якщо ви зможете виробляти 50 тисяч цеглин на місяць, дохід з продажу партії буде 500 тисяч рублів. З урахуванням усіх витрат чистий прибуток буде дорівнювати 355 тисяч рублів мінус податки.

Поділіться своєю думкою