Читання казок по телефону: бізнес-ідеї для жінок, у сфері сервісу, домашній бізнес, минимлаьные вкладення, для початківців

Пам’ятаєте, як героїня книги майстра жахів Стівена Кінга Троянда несподівано знайшла своє покликання у виразному читанні романів? Все, що було у нещасної жінки — гарний голос і чітка мова. Ніякого стартового капіталу.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Все, що потрібно для цього міні-бізнесу — чітка мова і артистичність.

Пам’ятайте радянську передачу «Радіо — няня»? Освітня програма для найменших запам’яталася радянській людині оригінальною подачею шкільних дисциплін і правил дорожнього руху. Діти любили «нянь», як люблять казки на ніч.

Ви можете зайнятися таким бізнесом, звільняючи батьків від приємних, але довготривалих обов’язків. Відмінність цієї ідеї від читання аудіокниг та продажу готових файлів у тому, що ви будете звертатися до дитини по імені, залучати його увагу, може, жартувати. Ваше завдання — зробити казку максимально живий, та отримати зворотний зв’язок! Як варіант, старі розповіді можна розбавляти сучасними коментарями: Попелюшка поїхала не на кареті з гарбуза, а на Ладі-таксі, наприклад.

Почніть з підбору казок: їх можна знайти в інтернеті і сформувати в алфавітному порядку для зручності. Заведіть електронний гаманець в платіжній системі і підключіть у мобільного оператора послугу платних дзвінків.

Залишиться тільки подати оголошення зі змістом кшталт «За вас прочитаю казку дитині, поки ви працюєте» і чекати клієнтів. З великою часткою ймовірності можна говорити, що будуть надходити дзвінки. Діти потребують казки на ніч кожен вечір, а вільний час у сучасної дорослої людини вкрай обмежено.

Коротка казка займе 5-10 хвилин. А є й великі історії: про Попелюшку, наприклад, півгодини будете читати. Заробіток буде залежати від тарифу вашого оператора за хвилину. Платний номер зазвичай передбачає абонентські оператора — 200-300 рублів. А приблизна вартість хвилини — 90 рублів.

Є і варіант розповіді казки по скайпу: так ви можете не тільки говорити, але й ілюструвати самі захоплюючі моменти жестами. Підійде ідея учням театральних вузів, які шукають підробіток і оттачивающим навички. В такому випадку ви витратити на інтернет. А плату з батьків можете взяти на той же інтернет-гаманець. Головне-проявити фантазію!

Share your thoughts