Чистка взуття

Навіщо винаходити колесо, коли можна використовувати те, що вже придумав хтось інший? Аналогічним чином справа йде і з бізнесом на апараті для чищення взуття. Для його організації вам знадобляться 4 машини або більше.

Установка апаратів буде доцільним у масштабних будівлях, на території яких розташовано безліч офісів різних компаній. Зайшовши з вулиці в брудному взутті, людина, перш за все, подбати про те, щоб почистити її.

Насамперед необхідно домовитися з керівництвом будівлі про оренду місця для апаратів (1 кв. метр площі на 1 машину). Зрозуміло, в безпосередній близькості від останніх, повинні перебувати точки підключення до електроживлення. Монтаж краще всього проводити на прохідній, де сидить охоронець або вахтер, інакше апарат можуть зламати, причому навмисно. До речі, рекомендується купувати устаткування, оснащене монетоприймачем.

Щодо обслуговування даного обладнання, необхідно врахувати: інкасацію, заміну крему для взуття і заміні гумових килимків.

Початкові інвестиції в такий проект складуть 200 тисяч при середньомісячної виручці в межах 20-100 тисяч. Таким чином, бізнес окупиться протягом 3-10 місяців.

Поділіться своєю думкою