Чистка водонагрівачів

У приватних домоволодіннях передмість гаряча вода, як правило, надходить у приміщення не з центрального водопроводу, а виходить за допомогою спеціальних приладів — водонагрівачів. Виробники таких агрегатів називають нечувані терміни їх служби. Так, водонагрівач здатний вірою і правдою служити своєму власникові протягом десятиліть, але таке можливо тільки при правильному догляді і обслуговуванні. Водонагрівач потрібно промивати, очищати від іржі і накипу. Непрофесіоналові впоратися з цією роботою складно, тому люди все частіше вдаються до допомоги сторонніх майстрів. Надаючи послуги з очищення водонагрівачів, можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Найпростіша модель нагрівального котла коштує не менше 8000 рублів. Тому людям вигідніше заплатити 1000 рублів за його обслуговування, ніж щорічно замінювати вийшов з ладу прилад на новий. Фахівець приїжджає на територію замовника, знеструмлює агрегат, демонтує нагрівальний елемент і обробляє його особливим кислотним розчином. Поки деталь відмочується, можна почистити ємність від вапна, якої, до речі, за рік роботи техніки може накопичуватися до 3 кг.

Стартовий капітал буде мінімальним — близько 15 000 рублів. Третина цієї суми піде на оформлення ІП, а решта — на придбання інструменту та ходових запчастин. Також доцільно закласти в бюджет невелику суму на транспортні витрати і рекламу (не більше 8000 рублів).

За п’ятиденний робочий тиждень цілком реально обслужити, як мінімум, 10 клієнтів. При бажанні цю кількість можна збільшити вдвічі і заробити за місяць до 80 000 рублів. Тобто окупляться вкладення вже у перший тиждень роботи.

Share your thoughts